KONUK FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KONUK FORUM

konukforum bilgi paylasma platformu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Edius Pro 4 tanıtım

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Edius Pro 4  tanıtım Empty
MesajKonu: Edius Pro 4 tanıtım   Edius Pro 4  tanıtım Icon_minitimePaz Nis. 01, 2007 5:05 pm

Tanıtım içindir

Edius Pro 4

Marka :canopus

Edius Pro 4  tanıtım VY19

Özellikler

Profesyonel Video Kurgu Yazylym paketi...

EDIUS PRO 4
<LI>Canopus’un beklenen profesyonel kurgu yazılımı kullanıma sunuldu. Edius, kullanıcı ile dost kurgu özelliklerini, üretkenliği, mükemmel stabiliteyi sağlayıp ve Canopusun üstün video teknolojisi ile kullanılarak profesyonel video editörlere yeni ve etkili bir kurgu platformu sunuyor. Edius, video editörlerin öneri ve talepleri doğrultusunda geliştirildi. Herbir arabirim ve işlemdeki detaylar, edit prosedürleri en iyi fonksiyonelliği gerçekleştirmek için kapsamlıca araştırıldı ve sonunda Edius kullanıma sunuldu. Edius yüksek kaliteli ve etkin kurgu araçları, realtime özellikleri ile profesyonel video editörlerin gücüne güç katacak bir kurgu programı. Edius profesyonel arabirimi vasıtasıyla karmaşık projelerde veya düzinelerce klip üzerinde çalışırken anında ihtiyaçlara cevap verebilecek çözümler sunmaktadır.
<LI>Edius’un dizayn özellikleri yüksek standartlarda kalite, hız esneklik ve en önemlisi stabiliteyi sağlar.
<LI>Edius Intel ve AMD işlemcilerin tüm standartlarını (Hyper-Threading, MMX, SSE & SSE2, 3Dnow!) destekleyerek kurgu işlemlerinin oldukça hızlanmasını sağlar. Edius’ta görüntü işleme esnasında tüm işlemler YUV kullanylarak gerçekleştirilmekte ve bu sayede en yüksek kalite sağlanmaktadır. EDIUS güçlü kullanıcı arabirimi, görüntü, ses ve yazı kanalları sayesinde audio waveform, Vectorscope, mükemmel voiceover özelliği, sınırsız undo/redo, realtime video filtreleri, Chroma, Luma keying, picture in picture ve 2D/3D geçiş efektlerini sunmaktadır. Profesyonel özellikleri ve üst seviyede stabilitesi ile EDIUS geleceğin kurgu platformudur.
<LI>Avantajları Görünümü ve yerleşimi kolaylıkla değiştirilebilir esnek arabirim Sınırsız Ses ve Video kanalı Realtime video filtreleri, 2 boyutlu ve 3 boyutlu geçiş efektleri Ripple editing, Slip Slide edit, Video/Audio Split editing Sınırsız undo ve redo seviyesi ProCoder LE versiyonu sayesinde system gücüne bağlı olarak realtime ve daha hızlı MPEG-1&2, Windows Media, Real Video, Quicktime vs. çıkışları DVStorm serileri, DVRex RT ve DVRex RT Pro ile realtime çalışabilme
<LI>Kullanıcı Arabirimi Kişiselleştirilebilir arabirim Çift veya tek önizleme penceresi (recorder ve player için) Timecode ve ses vumetrelerinin görüntü üzerinde gösterimi Timeline penceresi Bin penceresi Efekt seçme penceresi Tanymlama butonları Bilgi penceresi Marker penceresi Realtime waveform ve vectorscope penceresi (Görüntü kaydı ve oynatılması esnasında da kullanılabilir)
<LI>Timeline Editing Sınırsız video kanalı Sınırsız grafik ve yazy kanalı Sınırsız ses kanalı Her kanal için keyframe verilebilir transparanlık seviyesi Ses seviyesi ve pan ayarı Kanalları kilitleme / saklama özelliği Ses ve görüntüyü ayrı ayrı olarak kurgulama Ripple edit Slip / Slide / Roll kurgu (in / out noktalarıny görerek) Voiceover özelliği Tüm kanallarda kullanylabilir geçiş efektleri Video kanalları arasyna geçişler ShuttleScrub önizleme penceresi kontrolü Sınırsız undo / redo seviyesi Autosave özelliği Efekt Yüzlerce geçiş efekti ve preset Realtime video ve ses kanalları Realtime yazy ve grafik kanalları Realtime filtreler Realtime chroma & luma keyleme Realtime 2D ve 3D geçişler Realtime 3D picture-in-picture efektleri Realtime yazy efektleri Inscriber TitleExpress ile realtime Roll/Crawl
Diğer Kurgu Özellikleri DV deck kontrollü capture Toplu capture Seamless capture / timecode’a bölerek ayrı dosyalar halinde capture edebilme özelliği RS-422 üzerinden analog deck kontrolü yaparak capture (DVRex RT Professional kullanıldığında) Timelinedan realtime DV/Analog çıkışlar DV’den timeline ve timecode çıkışı (DVStorm kullanıldığında) ProCoder LE kullanylarak MPEG1,2 & 4 / Windows Media / RealVideo / Quicktime çıkışlar</LI>
https://konuk.forumactif.org

Edius Pro 4 tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası