KONUK FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KONUK FORUM

konukforum bilgi paylasma platformu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Erdoğan, Baykal’a yüklendi...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erdoğan, Baykal’a yüklendi... Empty
MesajKonu: Erdoğan, Baykal’a yüklendi...   Erdoğan, Baykal’a yüklendi... Icon_minitimeSalı Mart 27, 2007 3:29 am

Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi iktidarla muhalefet arasındaki gerilim artıyor. Başbakan Erdoğan, CHP lideri Deniz Baykal’a sert eleştiriler yöneltti. Erdoğan, Baykal’a “Sen kim oluyorsun da teröristbaşıyla beni aynı kefeye koyuyorsun” dedi.

CHP lideri Deniz Baykal’a “Sen kim oluyorsun da teröristbaşıyla beni aynı kefeye koyuyorsun” diyen Başbakan Erdoğan şöyle devam etti: “Kimsin sen ya. Tayyip Erdoğan’ı teröristbaşıyla aynı kefeye koymaya kalkarsın. Teröristbaşıyla aynı safta parlamentoya sen girdin. 19. dönemde beraber kol kola, omuz omuza girdin, o partinin genel sekreteriydin. O kişilerden biri PKK Kongra-Gel’in başkanı millet unutuyor ne demişler hafıza-i beşer nisyal ile malul, dün ne idi bilmiyor. PKK terör örgütü lideriyle ana muhalefet lideri ne denli yakın 19. dönem şehadeti ortaya koyuyor.”

Baykal’ın iddia ettiği gibi dışarıdan sufle beklemediğini söyleyen Erdoğan, “Bana milletimden başka kimse sufle veremez” dedi.

Alıntıdır...
https://konuk.forumactif.org

Erdoğan, Baykal’a yüklendi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-