KONUK FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KONUK FORUM

konukforum bilgi paylasma platformu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Uyan Türkiyem

2 posters
YazarMesaj
PAPATYA

PAPATYA

Uyan Türkiyem Empty
MesajKonu: Uyan Türkiyem   Uyan Türkiyem Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 4:18 am

Evet bir seçim arifesindeyiz herkes düşünüyor şimdi hangi partiye oy atsak kullansak diye her seçim böyle oluyor zaten birden ne olduğumuzu unutuyoruz bakmıyoruz yaşam şartlarımıza evde kahvaltılık varmı ne yiyoruz ne içiyoruz unutuyoruz birden Allah aşkına ne oluyor ya bir baksanıza Türkiyemizin sorunlarına hangi parti ne kadar çahre olmuş belkide olmuştur ben hafıza kaybı geçirmişimdir hatırlamıyorum yada ben dünyada yoktum bilemiyorum yada iyi bir araştırıcı değilim bulamıyorum. Ama şu bir gerçekki Hep umut ettiğimiz bir gün o Vatan aşığı gelecek bizi bu sıkıntılardan kurtaracak biraz bu konuların dışında hepimiz medya hastası olmuşuk neler oluyor neler yaşanıyor unutuyoruz...

Atın elinizdeki uzaktan kumandaları kapatın televizyonu Az çıkın dışarıya şöyle bir gezinin etrafınızı fazla gezmenize gerek yok az bir komşunuzu ziyaret edin sakın deme hangi komşumu tabi ki onuda hatırlamayabilirsiniz kimbilir ne zaman en son komsunla görüştün belki de yeni taşınan birirleri vardır onlarıda bilemezsin neyse biz sayalım ki,komşunla görüştün sordun ona hal hatır şöyle bir yaklaş bakalım komşuna dostca neler oluyormuş hayatında dinle az bakalım onu ne yer ne içerlermiş ay sonunu nasıl getirirlermiş. Belki komşun konuşmayabilir içindeki sıkıntıyı seninle paylaşmayabilir.Muhakkak sıkıntısını saklıyordur senden

Sen sormaya devam et ona elektrik faturası ne kadar geliyor su faturası ne kadar geliyor evde kaç kişi çalışıyor evde ek iş yapan varmı... Sor bunları o diyecek nerden çıktı bunlar sen sormasını bilirsin istersen sor hangi kanalda hangi dizi oynayacak sorusu normal geliyor sıkıntısını sormak zor gelmesin devam edin söyleşiye evine en son çocuğuna et almış kırmızı et veya tavuk veya balık sor bakalım ne zaman almış belki 1 ay içinde bir kere veya hiç diyecektir belkide utancından saklayacaktır senden

Evet Türkiyem huzurunda eğiliyorum seni çok seviyorum Vatan için canım feda ne yapılacak bende bilmiyorum ben çok düşündüm bu seçim arifesinde herkes meydanlarda birbirini götürüyor hangi birine inanayım hepsi doğru söylüyorsa hangisi yalan söylüyor . Bunlarmı kurtaracak Ülkeyi bunlarmı çözecekler Türkiyenin dış borcunun sıkıntısını

Ben birisine oy versem diğerine vermesem haksızlık olurmu acaba yoksa hiç birine mi atmasam Allahım ne olursun yardım et Türk milletine dayanma gücü ver Doğru olan dürüst olan Ülkesi için çalışan bir kişi getir bize yalvarırım Dar gelirlere yoksullara hastane kapılarında şifa bekleyenlereevsizlere sokakta yatanlara şehit olan kişilerin annelerine babalarına shipsiz çocuklara işsiz insanlara çevre kirlenmesinden kurtar bizi Allahım ...AAA bu arada yeni dizi başlıyor kusura bakmayın kaçırdım gecenin geç saati fakat tekrarı oynuyor seyeredeyim neler yazdım ben aaaaaa Rolling Eyes
Admin
Admin
Admin

Uyan Türkiyem Empty
MesajKonu: seçtiğin konu güzel   Uyan Türkiyem Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2007 8:35 am

Aslına bakarsan doğruyu düşünüyorsun fakat yanlışları bula bula elbet doğruyu bulacağız ve ben inanıyorum Türkiye laik olduğu konuma gelecektir lol!
https://konuk.forumactif.org

Uyan Türkiyem
1 sayfadaki 1 sayfası