KONUK FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KONUK FORUM

konukforum bilgi paylasma platformu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Göklerdeki Sel

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Göklerdeki Sel Empty
MesajKonu: Göklerdeki Sel   Göklerdeki Sel Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 6:11 am

Göklerdeki Sel

Ben seni satın alınacak basit bir eşya gibi görmüyorum,ulaşılması zor ama ulaşıldığı zamanda bırakılması bir o kadar zor olan bir tutku gibi görüyorum...

Kafamı duvara vurmadan tanıyabilmek seni, Beyninin içindekileri anlayabilmek ve Yitirmeden yüzündeki anlık tebessümü bütün saatleri öylece dondurabilmek istiyorum…

Güzel ne varsa seninle olsun istiyorum,sesimin gücü kolyemdeki ışıltılarda saklanıyor…Tüm bakışlarımın eserin olmasını istiyorum.Seninle başlayan bu çığlığa seninle son vermek ve sesimin tükenmemesini istiyorum.

Bana yama(nan)olan bu olgunluğunu en güzel yerde kusursuzca işlemek bana kalsın.Gözlerine ilk bakışında saklansın utancın,öyle bir parlasın ki masumluğuyla benim olsun istiyorum…

Pencereden her dışarı baktığında;camda yansıyan sen olmak isterdim belki de…O zaman kendinde gördüğün ben olmak isterdim.Sonra usulca çekil pencere kenarından,arkanı dön ve bana seslen…”kalbim senindir”….

Her şeyi kabullenmiş bir yürek,sonu olmayan yola adım atmak kadar büyük…Kimseye güvenilmeyecek kadar ağır olan şimdiki zamanda yaşamayı göze almak istiyorum…(ama seninle)

Karanlık sahilde seni düşündüğüm anlarda ses tonun öyle sinmiş ki üstüme…Çınlamaları duymak istiyorum.Gökyüzüne baktığın zaman gözlerine damlayan yaşlar kadar asil ve masum olmak istiyorum…

Gamzendeki üzüntüyü ifade eden mutluluğu ben silmek istiyorum,geç olmadan...Bütün şehri görebilmek uğruna kenara çekildiğin vakit,ışıl ışıl yanan ışıklarda kalbinin büyüklüğünü hisset istiyorum…

Uzaklarda,yazı yazdığın satırlarda,beni gezdir…Güneşin doğduğu vakit git…ama yine dön…Uzaktan yazarken yaktığımız ateşi gör ve tekrar dön…Söz ver bana ;özlemeliyim ama dönmelisin…

Sabretmeliyiz demiştin,şimdi sabrediyorum…Zaman istemiştim,şimdi zaman doldu…”Böylesi hepsinden çok daha güzel” diyorsan satırlarında,sana inanıyorum ben.Yine başlar,yine biter….İYİNİN VE KÖTÜNÜN ÖTESİNDE BİR YER…SENİN OLDUĞUN YER…

Alıntıdır...
https://konuk.forumactif.org

Göklerdeki Sel
1 sayfadaki 1 sayfası