KONUK FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KONUK FORUM

konukforum bilgi paylasma platformu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KPSS BAŞVURULARI BAŞLADI.

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

KPSS BAŞVURULARI BAŞLADI. Empty
MesajKonu: KPSS BAŞVURULARI BAŞLADI.   KPSS BAŞVURULARI BAŞLADI. Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 2:52 am

KPSS BAŞVURULARI BAŞLADI

Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak Amacıyla KPSS'ye Giren Adayların Tercih Başvurularının Alınmasına Başlandı. Başvurular 5 Ocak 2009 Tarihine Kadar Sürecek.

Bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme yapmak amacıyla KPSS'ye giren adayların tercih başvurularının alınmasına başlandı. Başvurular 5 Ocak 2009 tarihine kadar sürecek.
Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS-2008/4 Tercih Kılavuzunda, ortaöğretim, önlisans ve lisans düzeyleri ayrı olmak üzere tercih yapılabilecek kadro ve pozisyonlar yer alıyor.

Kılavuzdaki kadro ve pozisyonlardan tercih yapılabilmesi için 28-29 Haziran 2008'de yapılan 2008-KPSS lisans ve 21 Eylül 2008'deki 2008-KPSS Ortaöğretim/Önlisans sınavlarının en az birinden ortaöğretim mezunları için KPSSP94, önlisans mezunları için KPSSP93 ve lisans mezunları için KPSSP3 puanının alınması gerekiyor.

Adaylar, tercihlerini, ÖSYM'nin internet sitesindeki kılavuzdaki kurallara göre, 5 Ocak 2009 tarihine kadar ''www.osym.gov.tr'' adresinden yapabilecekler.

ÖSYM'ye posta yoluyla gönderilen veya elden verilen tercih listeleri geçerli olmayacak.
https://konuk.forumactif.org

KPSS BAŞVURULARI BAŞLADI.
1 sayfadaki 1 sayfası