KONUK FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KONUK FORUM

konukforum bilgi paylasma platformu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sapanca'ya Lağım Akıyor

2 posters
YazarMesaj
HABERCİ

Sapanca'ya Lağım Akıyor Empty
MesajKonu: Sapanca'ya Lağım Akıyor   Sapanca'ya Lağım Akıyor Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 1:25 am

Sapanca'ya Lağım Akıyor

Uzun Zamandır Sakarya İlinin Gündeminde Bulunan Sapanca Gölüne, Şu Sıralar Lağım Suları Akıyor… Sebebi İse Çevredeki Villaların Patlayan Kanalizasyon Boruları…

Küresel Isınma Ve Bakımsızlığından Dolayı Kuruma Tehlikesi İle Karşı Karşıya Kalan Sapanca Gölüne Şu Sıralar Lağım Suları Akıyor…

Göl Kenarında Yer Alan Vilların Kanalizasyon Boruları Patlayınca Borulardaki Lağımlar Olduğu Gibi İçme Suyu Kaynağımız Sapanca Gölüne Akıyor…
Kamuoyu Her Seferinde Gölün Koruma Altına Alınması Gerektiğini Savunurken Son Yaşanan Bu Çirkin Manzara Göle Karşı Ne Kadar Duyarsız Olduğumuzu Kanıtlıyor…

Bu Yaşanan Manzara Karşısında Vatandaşlar Lağım Sularının Pis Koku Verdiğini, En Önemlisi İse Lağım Sularının Evde çeşmelerden suyunu içtiğimiz Sapanca Gölüne Aktığını Söyleyerek Tepkilerini Dile Getirdiler…
ALINTIDIR...
PAPATYA

PAPATYA

Sapanca'ya Lağım Akıyor Empty
MesajKonu: Vah Sapancam Vah   Sapanca'ya Lağım Akıyor Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 3:46 am

Sapancaya lağım akıyor deniyor ve bu konuda duyarsızlık yapılıyor dünyada eşi benzeri az olan bir gölümüz var ve bu konuda çaresizlik ve sessizlik yok ya olurmu öyle şey Sapancada gitsin hayla susmaya devam edeceğiz galiba Allah aşkına niye kimse bir şey yapmıyor ben bu haberi duydukdan sonra delirdim ve çok üzgünüm bir çok kişiyle bu derdimi paylaştım ama çok kişiye göre önemi yok benmi bir tuhafım yoksa onlarmı tuhaf
Yada hayat şartları ekonomi durum insanları bu duruma itmiş bu durumda sessiz kalmaya tercih ediyorlar... Ama bu konu muhakkak çözümlenmeli ve çözümlenecektir...No

Sapanca'ya Lağım Akıyor
1 sayfadaki 1 sayfası